Підготовка до школи

 

Дитина виросла і ось вже скоро ви плануєте йти в перший клас? Це важлива і значуща подія в житті кожної родини, батьки часто переживають і задаються питанням “чи готова моя дитина до школи?”.

 

Педіатри відзначають, що випавший молочний зуб є першою фізіологічною ознакою готовності дитини до школи. Ми погодимося з цим фактом, а також додамо, що загальний фізичний розвиток і психологічна готовність грають велику роль в житті майбутнього першокласника. Від того, як він/вона буде відчувати себе в спілкуванні з учителем і однолітками, як швидко зможе налагодити відносини в новому для себе колективі, будуть залежати його/її самооцінка, загальний настрій і бажання відвідувати школу.
Ось кілька корисних навичок, які допоможуть вашій дитині безболісно долучитися до нового шкільного життя:

  • Уміння справлятися з поставленими задачами
  • Слухати вчителя і виконувати його завдання
  • Виступати публічно і не соромитися
  • Вірити в свої сили і здібності, не здаватися
  • Мати терпіння і посидючість
  • Уміння домовлятися з однолітками
  • Уміння постояти за себе

 

Як зробити так, щоб ваш малюк хотів йти в школу, прагнув до знань, не соромився і легко справлявся з поставленими завданнями?

На наших заняттях ми не тільки вчимо читати, писати і рахувати. Ми готуємо дітей комплексно, розвиваючи їх пам’ять, увагу, моторику, самостійне мислення, безліч інших корисних навичок, а на рівні з цим – вміння презентувати себе, впевненість в собі і своїх знаннях.

 

Крім того, наші інтелектуальні заняття зручно поєднуються зі спортивними секціями – джиу-джитсу, кунг-фу, танцями – завдяки яким дитина розвине фізичну силу, спортивну фігуру і наполегливість в досягненні результатів!

 

Багато наших випускників уже стали успішними першокласниками! Приєднуйтесь і ви до нас!

Білялова Олена Миколаївна – вчитель вищої категорії з 26-річним досвідом педагогічної роботи, призер конкурсу «Вчитель року» в 2011 році – 3 місце серед 18 учасників, учасник III Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень».

Вже 5 років Олена Миколаївна працює над темою «Успішний учень». Саме успіх надає силу і впевненість у подолання будь-яких перешкод, створює основу для формування високої самооцінки, без якої становлення здорової психіки неможливо.

У своїй роботі Олена Миколаївна застосовує старовинний пораду вчителеві: “Припини викорінювати недоліки, краще допоможи учневі побачити сильні сторони його душі, а розпрямиться він вже сам”.

Олена Миколаївна намагається дати своїм учням не тільки знання. Вона прагне виховати в них такі людські якості, як чесність, доброту, порядність. Малюки тягнуться до вчителя і люблять її, бо на заняттях панує атмосфера довіри і доброзичливості. Для кожного в неї знайдеться слово втіхи, кожного вона підбадьорить. Вона допомагає хлоп’ятам розкрити свій особистісний потенціал, відчути себе щасливими від усвідомлення того, що завжди поруч розуміючий дорослий друг, вчитель, що допомагає побачити і розвинути в дітях задатки здібностей, які закладені природою. Для цієї людини важливо розкрити внутрішній світ кожної дитини, не вчити, а дарувати дітям відкриття !!

Олена Миколаївна – педагог-новатор, що володіє чудовими організаторськими і творчими здібностями, людина, що володіє чудовим почуттям гумору, доброзичливий, успішний, відповідальний, мудрий, гнучкий, розумний, виховуючий на власному прикладі педагог, який любить всіх своїх дітей і кожну дитину окремо.

Формула успішного учня від Олени Миколаївни:

творчий вчитель + 3D (доброта, довіра, демократизм) – 5 “не” (не хочу, не знаю, не люблю, не буду, не вмію) = УСПІШНИЙ УЧЕНЬ

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей