Вітаємо в Суперсім`ї

СуперСім’я – це професійна команда організаторів та педагогів успішних центрів раннього розвитку дітей, спортивних клубів і творчих студій.

Ми відкрили свої двері 1 вересня 2015 року і з того часу в нашій мережі більше 700 малюків пройшли навчання за нашими програмами раннього розвитку! Більше 200 мам обрали наш приватний дитячий садок завдяки тій атмосфері любові та поваги, яку нам вдалося створити для їхніх дітей, а також завдяки унікальним програмам і методикам раннього розвитку, які ми використовуємо на своїх заняттях для гармонійного всебічного розвитку малюків. Більше 250 дошкільнят закінчили курс з підготовки до школи і успішно вступили до перших класів обраних шкіл! І це, звичайно, не все…

СуперСім’я – це колектив захоплених своєю справою людей, педагогів за покликанням, які щиро люблять дітей і вірять в індивідуальність та унікальність кожної дитини.

Всі наші педагоги мають профільну педагогічну, психологічну чи логопедичну освіту, медичну книжку і офіційно працевлаштовані. Вони регулярно проходять тренінги з методик роботи з дітьми та підвищують свою кваліфікацію. Всі вони – творчі та неординарні особистості, досвідчені мами і справжні авторитети в очах своїх маленьких учнів. Ми надзвичайно педантично ставимось до підбору команди, тому що наш колектив – це наша Сім’я!

Запрошуємо вас стати частиною нашої СуперСім’ї та разом виховувати майбутнє вже сьогодні!