Вітаємо в Суперсім`ї

СуперСім’я – це професійна команда організаторів та педагогів успішних центрів раннього розвитку дітей, спортивних клубів і творчих студій.

За останній рік в нашій мережі більше 600 малюків пройшли навчання за нашими програмами раннього розвитку! Більше 50 мам обрали наш приватний дитячий садок завдяки тій атмосфері любові та поваги, яку нам вдалося створити для їхніх дітей, а також завдяки унікальним методикам раннього розвитку, які ми використовуємо на своїх заняттях для гармонійного всебічного розвитку малюків. Більше 50 дошкільнят закінчили курс з підготовки до школи і успішно вступили до перших класів обраних шкіл! Більше 50 малюків, школярів та підлітків пройшли атестацію та отримали свої жовті, зелені та сині пояси з айкідо! І це, звичайно, не все…

СуперСім’я – це колектив захоплених своєю справою людей, педагогів за покликанням, які щиро люблять дітей і вірять в індивідуальність та унікальність кожної дитини.

Всі наші педагоги мають профільну педагогічну, психологічну чи логопедичну освіту, медичну книжку і офіційно працевлаштовані. Вони регулярно проходять тренінги з методик роботи з дітьми та підвищують свою кваліфікацію. Всі вони – творчі та неординарні особистості, досвідчені мами і справжні авторитети в очах своїх маленьких учнів. Ми надзвичайно педантично ставимось до підбору команди, тому що наш колектив – це наша Сім’я!

СуперСім’я – це місце відпочинку та особистісного зростання батьків і тих, хто тільки планує свою сім’ю.

Для дорослих ми проводимо різноманітні тренінги та семінари, курси іноземних мов з носіями, зміцнюємось фізично і духовно за допомого айкідо та йоги. А поки ваша дитина на занятті, ви зможете відпочити в нашій лаунж-зоні і випити філіжанку ароматного чаю.

Вам у нас неодмінно сподобається, адже в нашій СуперСім’я всі малюки ростуть і розвиваються:

  • Здоровими і сильними, тому що ми любимо СПОРТ – айкідо, капоейру, танці!
  • Розумними і допитливими, тому що наші педагоги працюють за найкращими європейськими методиками раннього розвитку, а наші програми включають в себе безліч цікавих тем. Ми вчимося швидкісному рахунку і розвиваємо праву півкулю мозку разом з ментальною арифметикою!
  • Музичними та артистичними, тому що у нас є своя театральна студія та педагоги з музики, вокалу, гри на піаніно та гітарі!
  • Успішними і впевненими в собі учнями, тому що ми готуємо до школи комплексно, а не просто вчимо механічним навичкам.
  • Творчими і різнобічно розвиненими особистостями, адже ми проводимо різноманітні майстер-класи, їздимо на екскурсії та ходимо в театри! Ми відкриті світу і відкриваємо світ всередині себе!

Методики навчання, рівень персоналу і організація навчального процесу сімейного центру «Супер7я» підтверджені ліцензією Міністерства Освіти та Науки України в сфері дошкільної освіти (розвиток дітей дошкільного віку) згідно з розпорядженням КМДА № 957 від 05.10.2016 р.

Запрошуємо вас стати частиною нашої СуперСім’ї та разом виховувати майбутнє вже сьогодні!