Підготовка до школи

Дитина непомітно виросла і через рік, або й наступного вже до школи? Це важлива подія в житті кожної родини, до якої варто підготуватися заздалегідь, обравши першого вчителя і відповідну школу як мінімум за рік. За рік будуть вступні тести, незнайомі тітоньки будуть щось питати і чекати правильну відповідь від вашого малюка. Часто навіть розумні діти губляться, забувають або просто соромляться підвищеної уваги дорослих.

Якими ж знаннями і навичками повинен володіти майбутній першокласник, щоб блискуче здати свій перший іспит і продемонструвати свою готовність до школи? Як зробити так, щоб ваш малюк хотів до школи, прагнув до знань, не соромився і легко виконував завдання?

Ми чудово знаємо відповіді на ці питання, адже наш педагог з підготовки до школи – вчитель молодших класів з величезним досвідом роботи. А на наших заняттях ми не тільки вчимо читати, писати і рахувати. Ми готуємо дітей комплексно, розвиваючи їх пам’ять, увагу, моторику, самостійне мислення, безліч інших корисних навичок, а на рівні з цим – вміння презентувати себе, впевненість у собі і своїх знаннях.

Результатами наших випускників ми впевнено пишаємося, адже вони вже успішні першокласники!

Білялова Олена Миколаївна – вчитель вищої категорії з 26-річним досвідом педагогічної роботи, призер конкурсу «Вчитель року» в 2011 році – 3 місце серед 18 учасників, учасник III Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень».

Вже 5 років Олена Миколаївна працює над темою «Успішний учень». Саме успіх надає силу і впевненість у подолання будь-яких перешкод, створює основу для формування високої самооцінки, без якої становлення здорової психіки неможливо.

У своїй роботі Олена Миколаївна застосовує старовинний пораду вчителеві: “Припини викорінювати недоліки, краще допоможи учневі побачити сильні сторони його душі, а розпрямиться він вже сам”.

Олена Миколаївна намагається дати своїм учням не тільки знання. Вона прагне виховати в них такі людські якості, як чесність, доброту, порядність. Малюки тягнуться до вчителя і люблять її, бо на заняттях панує атмосфера довіри і доброзичливості. Для кожного в неї знайдеться слово втіхи, кожного вона підбадьорить. Вона допомагає хлоп’ятам розкрити свій особистісний потенціал, відчути себе щасливими від усвідомлення того, що завжди поруч розуміючий дорослий друг, вчитель, що допомагає побачити і розвинути в дітях задатки здібностей, які закладені природою. Для цієї людини важливо розкрити внутрішній світ кожної дитини, не вчити, а дарувати дітям відкриття !!

Олена Миколаївна – педагог-новатор, що володіє чудовими організаторськими і творчими здібностями, людина, що володіє чудовим почуттям гумору, доброзичливий, успішний, відповідальний, мудрий, гнучкий, розумний, виховуючий на власному прикладі педагог, який любить всіх своїх дітей і кожну дитину окремо.

Формула успішного учня від Олени Миколаївни:

творчий вчитель + 3D (доброта, довіра, демократизм) – 5 “не” (не хочу, не знаю, не люблю, не буду, не вмію) = УСПІШНИЙ УЧЕНЬ

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих