Наша сім’я

Клуб «Супер7я» працює за активної пітримки цілого сузір’я популярних навчально-розважальних закладів для дітей та батьків. Багаторічний досвід в окремих галузях, поєднаний у сукупну систему занять, забезпечують клубу «Супер7я» унікальний комплекс заходів для всієї родини.

Наша сім’я вже нараховує шість партнерских клубів, і з часом ця кількість ліше зростатиме. Ознайомтеся, будь ласка, з кожним членом нашої суперсім’ї!

Дитячий Клуб та Садок “Тім”

Тім – це Дитячий Садок та Дитячий Клуб для дітей від 1 року.

Ми допомогаємо батькам легко і з задоволенням виховувати та розвивати малюків, крок за кроком адаптуючи до самостійного життя. Завдяки поетапній та послідовній програмі, інтегрованому підходу у навчанні, доброзичливим вихователям та найкращим викладачам наші дітки ідуть в школу щасливими та сповненими відкриттями, любов’ю, дружбою, довірою до навколишнього світу, артистичними, open-mind!

В програмі нашого садочку для дітей від 2 років – різноманітні заняття та свята, від яких дітки у захваті! Для батьків відкрито доступ до камер on-line відео спостереження.

В нашому Дитячому Клубі для кожної вікової категорії ми пропонуємо спеціалізованні заняття для найкращого своєчасного розвитку дитини.

1-3 роки: ранній розвиток, музичний англійський та дитячий спорт

3-6 років: підготовка до школи, креативне мислення, театральна студія, англійська, музика, танці, таекван-до, кун-фу, лего, малювання і т.ін.

 

 

Джиу джитсу

Система рукопашного бою, створена в середньовічній Японії в середовищі касти професійних воїнів-самураїв. Джиу джитсу протягом століть доводило свою ефективність як на полях битв, так і в звичайних “вуличних” ситуаціях. І сьогодні, по праву, займає чільне місце в змішаних бойових мистецтвах (змішані бойові мистецтва – види єдиноборств, в яких застосовуються як техніки ударів руками і ногами, так і борцівські прийоми стоячи і лежачи). Це не тільки вид самооборони, але і система різнобічного вдосконалення фізичних і ментальних якостей.

Регулярно відвідуючи клас Джиу джитсу ваша дитина стане:

  • Витривалою
  • Спритною
  • Сильною
  • Гнучкою

А також, придбає необхідні навички самооборони і якості характеру, щоб зважитися ці навички застосувати в разі необхідності.

Заняття в групах

Групові тренування дозволяють відпрацювати прийоми Джиу джитсу на різних партнерах, адже на людях з різними антропометричними даними один і той же прийом може зазнати невеликих змін.

На заняттях виникає атмосфера здорової конкуренції, але і взаємної підтримки, через що заняття проходять цікаво, захоплююче і досить весело, в практику дитячих тренувань включено дуже багато рухливих ігор, що дозволяє ненав’язливий в формі гри прищеплювати необхідні для Джиу джитсу навички.

Тренер

Андрій Бухтєєв, закінчив Слов’янський Державний Педагогічний Університет, факультет фізичного виховання. Стаж роботи тренером більше 15 років. Володар чорного поясу II дана за традиційним Джиу джитсу, фіолетового пояса по бразильському Джиу джитсу, чемпіон Києва і України по бразильському Джиу джитсу.

Клуб вивчення Джиу джитсу “Каста бійців” заснований в 2015 році в Києві Андрієм Бухтєєвим для популяризації та залучення дітей і дорослих до занять Джиу джитсу. Клуб є філією міжнародної академії бразильського Джиу джитсу A-Force, зі штаб квартирою в Нью Йорку. Керує академією відомий чорний пояс, який виступає спортсмен і діючий педагог Андре Монтейро.

За невеликий час свого існування клуб “Каста бійців” виховав п’ять чемпіонів України (дітей і дорослих). Були проведені кілька змагань локального характеру. Так само в клубі регулярно проводяться атестації на пояси і ступеня, літні та зимові тренувальні збори, семінари відомих майстрів.

Дитячий клуб «Холлі»

Дитячий клуб «Холлі», що успішно пропрацював вже 3 роки, спеціалізується на ранньому розвитку дітей від 9 місяців за унікальною комплексною методикою та найміцнішій програмі підготовки до школи. При цьому в ньому є безліч секцій, таких як айкідо, танці, театральна і музична студії, лего-конструювання та багато іншого! Клуб визнано вважається найкращим дитячим клубом Святошинського району.

Центр інтелектуального розвитку “Юнікід”

Центр інтелектуального розвитку “Юнікід” представляє в нашому клубі унікальну методику ментальної арифметики, рекомендовану управліннями освіти США, Японії, Малайзії, Китаю, Казахстану, Туреччини та багатьох інших країн. Вона залучає в роботі обидві півкулі мозку, що дозволяє дітям досягати фантастичних результатів і розкрити їх потенціал, що значно підвищує їх впевненість в своїх силах і дозволяє успішно вирішувати завдання практично будь-якої складності.