Наша сім’я

Клуб «Супер7я» працює за активної пітримки цілого сузір’я популярних навчально-розважальних закладів для дітей та батьків. Багаторічний досвід в окремих галузях, поєднаний у сукупну систему занять, забезпечують клубу «Супер7я» унікальний комплекс заходів для всієї родини.

Наша сім’я вже нараховує шість партнерских клубів, і з часом ця кількість ліше зростатиме. Ознайомтеся, будь ласка, з кожним членом нашої суперсім’ї!

Дитячий клуб «Холлі»

Дитячий клуб «Холлі», що успішно пропрацював вже 3 роки, спеціалізується на ранньому розвитку дітей від 9 місяців за унікальною комплексною методикою та найміцнішій програмі підготовки до школи. При цьому в ньому є безліч секцій, таких як айкідо, танці, театральна і музична студії, лего-конструювання та багато іншого! Клуб визнано вважається найкращим дитячим клубом Святошинського району.

Клуб раннього розвитку “Смышлёныш”

Клуб спеціалізується на комплексному всебічному розвитку дітей дошкільного віку, а серед основних напрямків: ранній розвиток від 1 року і міні-садок для діток 2,5 – 5 років з використанням найкращих сучасних методик раннього розвитку і унікальною матеріально-методичною базою, а також універсальна підготовка до школи дітей 5-6 років. Наші малюки також займаються англійською з носієм, музикою і ритмікою, відвідують театральну студію, в індивідуальному порядку працюють з перевіреними логопедом і психологом.

Клуб Реального Айкідо

Клуб Реального Айкідо м. Київ – київське відділення Всесвітнього Центру Реального Айкідо. Реальне Айкідо є однією з систем самооборони, яка була адаптована спеціально для дітей. Любомир Врачаревіч, засновник Реального Айкідо, розробив спеціальну програму дитячих тренувань «Майстерність скрізь гру». Програма існує вже не одне десятиліття і з кожним роком вдосконалюється.

Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant»

Дитяча Спеціалізована Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» об’єднує в собі відразу кілька напрямків – елементи дитячої гімнастики, хореографії, акробатики, роботу з гімнастичними предметами, постановку танцювальних номерів. Всі тренери є висококваліфікованими фахівцями, мають вищу хореографічну та педагогічну освіту, постійну танцювальну практику і великий досвід роботи з дітьми. Діти регулярно беруть участь в концертах, конкурсах і гастролях на найвідоміших і найпрестижніших майданчиках.

Центр інтелектуального розвитку “Юнікід”

Центр інтелектуального розвитку “Юнікід” представляє в нашому клубі унікальну методику ментальної арифметики, рекомендовану управліннями освіти США, Японії, Малайзії, Китаю, Казахстану, Туреччини та багатьох інших країн. Вона залучає в роботі обидві півкулі мозку, що дозволяє дітям досягати фантастичних результатів і розкрити їх потенціал, що значно підвищує їх впевненість в своїх силах і дозволяє успішно вирішувати завдання практично будь-якої складності.