Театральна студія

“В деякому царстві жили-були …” – так красиво і загадково починається багато казок. Що ж це за царство і як до нього дістатися?

А це царство – наш внутрішній світ, світ душевних переживань, почуттів, творчих знахідок і звершень. Чарівний казковий світ, наповнений чудесами і таємницями, розбурхує уяву і розвиває фантазію дітей. І розкрити заповітні двері в світ дитячої свідомості допомагає її Величність Гра … Гра в КАЗКУ …

За допомогою казки маленька людина вчиться долати різні життєві перешкоди, пізнає цей величезний і різноманітний світ, готується до дорослого життя. У казковій подорожі дитина може впоратися з різними психологічними проблемами: страхами, сором’язливістю, навчиться спілкуватися з іншими дітьми, висловлювати свої думки і почуття, бути впевненою в собі.

Гра в Казку пов’язує дітей між собою і з дорослими в єдине чарівне ціле. І якщо дитина починає довіряти вам, вірити – значить, можна творити, фантазувати, уявляти. Варто дитині тільки сказати собі “як нібито”, і вигадка живе вже в ній. Наші діти добре знають, чому варто вірити і чого не варто помічати!

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих