Сучасні танці

Сучасна хореографія – один з найпопулярніших і найбільш перспективних видів мистецтва нашого часу. Наш клуб пропонує досягти вершин в цьому напрямку в співпраці з Дитячою Спеціалізованою Танцювально-Спортивною Студією «Brilliant». Студія працює за єдиною ексклюзивною авторською програмою, що затверджена і рекомендована для використання Міністерством Освіти і Науки України.

Студія об’єднала в собі відразу кілька напрямків, включивши в свою програму елементи дитячої гімнастики, художньої гімнастики, класичної та естрадної хореографії, акробатики, роботу з гімнастичними предметами, постановку танцювальних номерів.

Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» є переможцем, призером і лауреатом багатьох національних і міжнародних конкурсів, фестивалів і змагань. Вихованці студії беруть участь у концертах, що проходять на великих сценах столиці України, беруть участь в постановках мюзиклів і казок, а влітку їздять в спортивний табір на море, де не тільки відпочивають, купаються та засмагають на сонці, але й активно готуються до нового танцювального сезону.

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих