Капоейра

Капоейра – це безпечний вид спорту без агресії і контактних ударів, що зародився в Бразилії понад 400 років тому і завоював серця і розум шанувальників мистецтва по всій планеті. У капоейрі розвиток дитини відбувається комплексно, адже діти вчаться робити нескладні акробатичні елементи, базові удари і ухили, взаємодіяти і спілкуватися один з одним, грати на музичних інструментах, а також вчать основи португальської мови.

Всі діти різні, але капоейра припаде до смаку кожному: комусь на тренуваннях подобається вивчати удари, комусь – наслідування тваринам (що є веселою і невід’ємною частиною розминки капоейра); одна дитина приходить, щоб побігати і погаласувати, інша голосно співає і плескає; хтось обожнює акробатику, а комусь, виявляється, легко даються іноземні слова і легко запам’ятовуються португальські назви рухів. Найголовніше — що всім дітям неодмінно подобається і вони з нетерпінням чекають на наступне тренування.

Часом дітей в бойових мистецтвах відлякує саме сама мета – вдарити іншу людину. Вихід з цього становища можна знайти, осягнувши філософію капоейри — це безконтактні удари, акробатика, сміх, музика і нові друзі. Кожен знайде для себе щось нове в багатому світі капоейри!

Заняття капойерою з дітьми в нашому клубі, на Шулявці, проводить сертифікований тренер Абада Капоейра Україна (ABADA Capoeira Ukrania), офіційного представництва найбільшої у світі школи капоейра – ABADÁ Capoeira (Associação Brasileira de Apoio e Desenvolvimento da Arte-Capoeira), що розшифровується, як «Бразильська Асоціація Підтримки та Розвитку Мистецтва Капоейра».

Записатися на заняття

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих