Йога

Йога — це стародавній і незвичайний комплекс вправ, що містить головним чином статичні пози, об’єднуючи їх з дихальною гімнастикою і легкою медитацією. Заняття Йогою в нашому клубі проходять у партнерстві з Київською школою Йоги – офіційно зареєстрованою організацією Йоги в Україні. На даний момент це єдине в нашій країні об’єднання інструкторів, що викладають по методиці Коректного Підходу до Хребта (КПХ). Коректний підхід до хребта в практиці асан повністю відповідає опису Йоги в класичних трактатах. Ця методика спрямована на збереження і зміцнення здоров’я хребта, а, значить, і всього тіла.

Йога допоможе вам підтримувати в чудовій формі своє фізичне тіло, налаштує розум на продуктивну діяльність, дозволить уникнути напруги та стресів. Заняття будуть цікавими як  для початківців, так і для досвідчених практиків, – незалежно від стану здоров’я, сили і гнучкості тіла.

Практику в нашому клубі ведуть досвідчені інструктори Київської школи Йоги, підготовлені і сертифіковані за програмою Міжнародної Федерації Ваджра Йоги. Основний інструктор дорослих груп (йога в обід, йога для вагітних, йога вечорами і йога по суботах) – Лариса Шайгородська, досвід викладання в групах 8 років, учасник циклу передач проекту “Телестудія йоги”.

 

Записатися на заняття

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих