Айкідо

Айкідо в нашому клубі проходить у співпраці з київським Клубом Реального Айкідо. Реальне Айкідо – це напрямок самооборони, створений на принципах айкідо, але при цьому доповнений напрацюваннями інших бойових мистецтв, у тому числі джиу-джитсу. Техніки в Реальному Айкідо виконуються у більш жорсткій формі, ніж в класичному. Це система, яка дозволяє дати відсіч як за себе, так і за своїх близьких.

З одного боку, ця система призначена для використання в реальних бойових і вуличних умовах. Техніки спрямовані на максимально швидку нейтралізацію противника, його контроль і, при необхідності, конвоювання.

З іншого боку, в сучасному житті, де люди, як правило, ведуть сидячий і все менш рухливий спосіб життя, Реальне Айкідо – це система фізичних вправ і технік, які мають оздоровчу та спортивну спрямованість. Зовсім не обов’язково задатися метою стати безстрашним супер-бійцем. Реальне Айкідо чудово пасуватиме і тим, хто хоче підтримувати себе у здоровій формі та тонусі, кому необхідно провітрити голову після важкого робочого дня.

У нашому клубі в тренувальному процесі приділяється особлива увага пересуванням, технікам Реального Айкідо, роботі проти кількох нападників, роботі проти ножа або пістолета, ударним технікам, фізичному самовдосконаленню тощо.

В залежності від цілей, які ви ставите перед собою, Реальне Айкідо дасть вам те, що ви очікуєте. Інтенсивність тренувань визначаєте також ви. Ви можете тримати темп нарівні зі старшими поясами, можете дати собі невеличку послабину. Наше головне завдання – щоб людина отримала саме те, за чим вона прийшла. Ми прагнемо аби кожен, що вийшов з нами на татамі, отримав задоволення від тренувань і хотів ще і ще відвідувати їх. Щоб після заняття був чудовий настрій і задоволена посмішка.

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих