Айкідо

Батьки доволі часто задають собі питання як підтримати здоров’я своїх дітей, як виховати їх всебічно розвиненими, дисциплінованими, організованими, уважними і старанними. Одна з кращих відповідей на це – східні єдиноборства. Але який стиль вибрати, щоб це було не настільки травматично для дитини і в той самий час сприяло її гармонійному фізичному і психологічному розвитку?

Реальне Айкідо є однією з систем самооборони, адаптованої спеціально для дітей. Любомир Врачаревич, засновник Реального Айкідо, розробив спеціальну програму дитячих тренувань «Скрізь гру до майстерності». Програма існує вже не одне десятиліття і з кожним роком вдосконалюється майстрами Всесвітнього Центру Реального Айкідо.

В Реальному Айкідо немає змагальної мети. Тут є друзі і партнери, з якими дитина вчитися товаришувати, співпрацювати, спілкуватися і розвиватися спільно. Інструктори нашого клубу прагнуть працювати з кожною дитиною, спираючись саме на її фізичні дані, якими б вони не були. У той же час будь-які техніки Реального Айкідо необхідно відробляти в парі, що дозволяє дитині соціалізуватися і надалі легше знаходити спільну мову з однолітками, новим колективом. Якщо Ви бажаєте аби Ваша дитина розвивався всебічно як фізично, так і психологічно, ми, звичайно ж, рекомендуємо заняття спортом взагалі, а бойовими мистецтвами зокрема. Якщо Ви захочете привести свою дитину до нас, то можете бути впевненими в тому, що вона потрапить до дружнього колективу, де з нею будуть працювати, враховуючи всі особливості її розвитку.

Розклад тренувань:

  • Старша група (7-9 років): Вт-Пт 17:30
  • Молодші групи (4-6 років): Вт-Пт 18:30 та Ср-Пт 10:30

Записатися на заняття

Галерея

Інші заняття для дітей

Інші заняття для дорослих