ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

Записатись на пробне заняття

 

Введіть своє ім'я
Введіть номер телефону
Введіть Ваш e-mail Mail address is not not valid
Please, enter your message

 

 

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ

Записатись на пробне заняття

Введіть своє ім'я
Введіть номер телефону
Введіть Ваш e-mail Mail address is not not valid
Please, enter your message
Previous Next

Дитячий садок – це другий дім для малят, де вони крок за кроком адаптуються до самостійного дорослого життя без батьків.

Для дитини дуже важливо, щоб процес адаптації до садочку (приміщення, вихователів, інших дітей тощо) пройшов позитивно, був сповнений радісними емоціями та підтримки батьків. Ми сповнюємо атмосферу садочку теплом, відчуттям довіри та безпеки, тому що вони є основою успішної адаптації.

Ми керуємось принципами Реджіо підходу, формуємо сімейні традиції та цінності в нашому колективі, знаходимо індивідуальний підхід до вихованців та тримаємо міцний зв’язок з батьками задля гармонійного всебічного розвитку особистості – розкриттю  інтелектуального, емоційного, творчого та фізичного потенціалу кожної дитини.

Доброзичлива домашня атмосфера, турботливі вихователі, розвиваюче середовище, різноманітні заняття, традиції та свята – все це робить наш садок насправді улюбленим!

Завдяки системі відеоспостереження он-лайн батьки мають змогу будь-якої миті подивитись, що робить їх малюк.

 

АДАПТАЦІЯ ДО САДОЧКУ

- Адаптацію до нашого садочку можна починати з відвідування груп раннього розвитку 1-2 рази на тиждень, де в тісному контакті з мамою дитинка отримує свій перший досвід взаємодії з викладачами та іншими дітками, сповнюється впевненості в собі, укріплює взаємозв’язок з мамою

- Для діток 2-2,5 роки ми пропонуємо програму адаптації тричі на тиждень по три години. Перші 1-2 тижні мама знаходиться в зоні досяжності (в холі, спостерігає), поки дитинка займається з вихователем.

- Відвідування наших занять з мамою та група адаптації тричі на тиждень – чудова можливість м’якої адаптації дитини до дитячого садочку, в який ми приймаємо малюків віком від 2,5 років.

 

ЗАНЯТТЯ В САДОЧКУ

- ЛФК, хореографія, логоритміка

 • Комплекс щоденних вправ на укріплення та розвиток різних груп м’язів, профілактику плоскостопості, розвиток вестибулярного апарату.
 • Гнучкість, красиві танцювальні рухи, улюблені танцювальні номери на заняттях хореографії.
 • Вправи на розвиток музичного та ритмічного слуху, мовленнєвого апарату, дихання, крупної моторики, міжпівкульних зв’язків, пам’яті та уваги.

- Англійська

 • Ігрові заняття виключно англійською мовою два рази на тиждень за нашою авторською програмою на базі матеріалів British council, Oxford, Longman. На кожному занятті діти вивчають та закріплюють тематичну лексику, емоції, кольори, цифри та форми, вітаються, ставлять запитання та відповідають на них, співають пісні англійською мовою та грають в активні ігри. Щоб діти зрозуміли актуальність отриманих знань, раз на тиждень ми проводимо speaking club з носієм – і… ТАК!, вони знаходять спільну англійську мову! Окрім того, дошкільнята отримують свій перший позитивний досвід спілкування з іноземцем та знайомляться з поняттям diversity.

 

- Розвиток креативного мислення

 • Найцікавіші заняття на розвиток критичного, самостійного, нешаблонного мислення для дітей від 3х років.

- Творчість та проектна діяльність

 • Наші дітки щодня роблять справжні шедеври, розвивають свої творчі здібності, навчаються різним технікам, експериментують з матеріалами.
 • Малювання красками – обов’язкова частина творчого розвитку наших малюків.
 • Раз на тиждень ми робимо колективну проектну роботу, в якій кожен вкладає свою частинку задля отримання надзвичайного спільного результату.

 

- Музичний розвиток та театральна студія

 • Заняття з музики дуже корисні для малюків, тому що розвивають обидві півкулі, виховують музичний смак, дітки вчать начальну музичну грамоту, співають пісеньки та грають на різноманітних музичних інструментах.
 • Виступи перед аудиторією, взаємодія в команді, емоційний розвиток, креативний розвиток і ще багато інших цікавих відкриттів на заняттях театральної студії!

 

- Ранній розвиток та підготовка до 1 класу

 • Щоденно в садочку проводяться інтегровані структурні заняття, на яких дітки опановують різноманітні знання та навички, необхідні у самостійному шкільному житті: - Природознавство, знання про навколишній світ
  - Заняття з дитячої безпеки та правил поведінки
  - Вивчення художніх творів, віршів, читання казок, народних приказок та прислів’їв - Розвиток мовлення та мовленнєвого апарату, логопедичні вправи
  - Розвиток дрібної моторики
  - Розвиток начальних математичних здібностей
  - Навчання грамоті та читанню
  - Креативний розвиток
  - Підготовка ручки до письма, графомоторика
  - Розвиток правої півкулі та міжпівкульних зв’язків
 • На заняттях використовується якісний різноманітний дидактичний матеріал, який ретельно готується та підбирається під кожне заняття.

Новини

Англомовні музичні розвиваючі заняття для малюків 1-2 роки - Baby Music

Музика є невід’ємною частиною гармонійного всебічного розвитку дитини, тому ми розробили спеціальний формат музичних розвиваючих занять на англійській мові Baby Music.

детальніше...

Спортивні розвиваючі заняття для малюків 1-2 роки - Baby Fitness

Фізичний розвиток є найголовнішим фактором гармонійного розвитку дитини. Тому для наймолодших та найактивніших малюків ми розробили спеціальний формат розвиваючих занять Baby Fitness.

детальніше...

Відкриття секції Таеквон-До

Проводиться набір в групи Таеквон-до дітей віком 4-6 років та 7-9 років.

детальніше...